noclegi-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegi-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z największych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!